Aminokwasy i ich niezwykle istotna rola w funkcjonowaniu układu nerwowego.

835EF4E0 7B5D 413F 9839 C6A40B6FF1AA1 kopia

 
Kiedy pojawia się temat aminokwasów i ich roli w naszym organizmie, większość z Was odpowie w podobny sposób: zapobiegają katabolizmowi mięśniowemu. Trudno nie zgodzić się z tą teoria, ponieważ jest ona w 100% prawdziwa.
 

Niewielu jednak ma świadomość oraz zdaje sobie sprawę jak olbrzymią rolę w naszym organiźmie odgrywają aminokwasy w obniżeniu hormonu stresu zwanym kortyzolem! Znajdziecie te aminokwasy w naszej ofercie Vitamin Shot by MargaretTeacher jako wlew bezstresowy http://vitamin-shot.pl/index.php/oferta/

Aminokwasy, które są w naszej kroplówce anty stresowej, to idealnie dobrane combo, które pozytywnie wpłynie na ,,wyciszenie'' Twojego nadmiernie pobudzonego układu nerwowego. Odpowiednio pracujący układ nerwowy, to machina odpowiadająca m.in. za Twoją koncentrację (np.: fenyloalanina, glicyna, l-leucyna, l-alanina), jakość Twojego snu (np.:metionina, glicyna ), czy  spadki energii w ciągu dnia (np.: l-tryptofan, l-arginina, l-walina, l-histydyna, l-izoleucyna )!

Niestety niewiele osób borykających się z problemami na tle depresyjnym, posiada wiedzę o tym, jak olbrzymi wpływ na ich samopoczucie mają aminokwasy (np. l-treonina, glicyna), a w zasadzie ich niedobór!

Ciekawostka! Ważnym składnikiem w kroplówce anty stresowej jest Prolina, która ma bezpośredni wpływ na proces oddziaływania nowych cząsteczek kolagenu. Wpływa również na całą gospodarkę białkową. Dzięki prolinie uszkodzone struktury białkowe są usuwane ze skóry. Tym samym usunięciu ulegają te partie, które uległy nadmiernej ekspozycji na słońce, urazom mechanicznym lub niewłaściwej diecie. Wszystkie te czynniki prowadzą do pogorszenia wyglądu skóry, jednak prolina umożliwia usunięcie uszkodzonych cząsteczek i zastąpienie ich nową partią białek. Inną właściwością proliny jest zdolność do wiązania wody. Aminokwas ten przyłączą jej cząsteczki, a dzięki temu pozwala utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry. To z kolei ma ogromny wpływ na kondycję naskórka, a także chroni skóre przed procesami starzenia się. Przesuszona skóra szybciej ulega zwiotczeniu i nieodwracalnym, negatywnym zmianom. Dzięki tej właściwości proliny jest ona polecana szczególnie osobom mającym tendencje do przesuszania skóry. Ładna i nawilżona cera, to zrelaksowany i z lepszym samopoczuciem człowiek.

Skład proponowanej przez nas ,,bomby aminokwasowej', to nic innego jak wyciągnięcie ręki z naszej strony do większości osób żyjących w XXI wieku!

Praktycznie każda osoba dzisiejszego świata raz na jakiś czas miewa problemy z koncentracja czy wykończeniem psychicznym związanym z szybkością życia i pędem w którym się znajdujemy. Coraz częściej wśród ludzi słyszy się zastanawiające stwierdzenia o stanie ich układu nerwowego...

Puentując! Wlew anty-stresowy to kompozycja składników stworzona z myślą o każdym z nas, ponieważ KAŻDY miewa lepsze i gorsze momenty jeśli chodzi o poziom kortyzolu (hormonu stresu) w naszym organizmie!

 

 

Kontakt

tel: +48 501 198 630
mail: info@margaretteacher.com

Obserwuj nas

© 2017 Margaret Teacher. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search

facebook_page_plugin