Sprzedawaj jakość i wiedzę, a nie swój narcyzm

tomek pt

 

   

    Gdyby równy rok temu, ktoś powiedział nam, że po ulicach będziemy chodzić w maskach, a na siłowni będziemy mogli trenować podpisując jakieś śmieszne papierki, każdy z nas wybuchłby śmiechem :) 

   Jak widać życie bywa nieprzewidywalne, a to z czym spotyka się obecnie każdy z nas, mówiąc delikatnie woła o pomstę do nieba! Rzeczywistość spłatała nam niezłego figla. Do brzegu jednak, do brzegu… 

   Obecny rok muszę przyznać mimo wielu przeciwności losu, był dla naszej firmy MargaretTeacher bardzo udany. Współpracujący z nami Kamil idealnie wkomponowuję się w system pracy trenerskiej jaki preferujemy. Cały czas bardzo mocno pracujemy z moim wspólnikiem Pawłem nad rozwojem dla Was gabinetu kroplówek VITAMIN SHOT. W życie weszła inicjatywa FormaNa TATUSIA, w dalszym ciągu odpowiadam za przygotowanie motoryczne AZS UMCS Pszczółki Lublin (Ekstraklasa koszykówki kobiet), prowadzę indywidualnie kilka młodych talentów oraz nie narzekam na ilość klientów nie związanych z żadnym ze sportów. W głowie powstają kolejne pomysły, które mam nadzieję zostaną dobrze odebrane i zaakceptowane przez odbiorców. Mam nadzieję, że jakość po raz kolejny się obroni. NO WŁAŚNIE! 

   Nie piszę tego artykułu, po to, żeby się chwalić, a po to, żeby uświadomić wszystkich malkontentów, że w zawodzie trenera jakość zawsze się obroni!  Niestety obserwując (bardzo rzadko) poczynania moich kolegów po fachu, gołym okiem zauważalny jest nadmiar bufonady w stosunku do sprzedawanej jakości oraz wiedzy. Uważam również, że panuje w naszym środowisku i nie tylko naszym bardzo dużo chorej rywalizacji, za mało jest współpracy, a zbyt wiele gadania za plecami. Znam wielu bardzo dobrych trenerów, których cechuje jedna rzecz: MAJĄ JAKOŚĆ! Nie pajacują, a to co dają swoim podopiecznym to wiedza oraz stawianie klienta na pierwszym miejscu. Każdemu zdarzają się wpadki, ale ogólnie szanuje trenerów, którzy mimo osiąganych rezultatów pozostają na ziemi, a nie odlatują w kosmos jakby byli zbawcami świata! Trener personalny nie ma co ukrywać to coraz bardziej modny zawód nie tylko w Polsce, a ja niestety mam wrażenie, że znacznej grupie ,,trenerów,, pomyliła się kolejność oraz priorytety. Duża grupa stawia swój narcyzm oraz bycie celebrytą nad wykonywaną pracę. Nasz zawód to absolutnie zawód teraźniejszości, ale nie mam co do tego żadnych wątpliwości przede wszystkim ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI!  Tak więc! Tego tortu jest tak dużo, że każdy w miarę posiadający wiedzę trener, jeśli będzie bronił się JAKOŚCIĄ bez problemu, pomimo największych przeciwności losu utrzyma swój biznes na powierzchni! Reszta zostanie celebrytami :) 

     

   Kończąc chciałbym życzyć już teraz wszystkim, żeby zbliżające się święta były dla nas przede wszystkim NORMALNE, a w przyszłym roku, żeby omijały nas kuriozalne kwestie związane np. z noszeniem pieluch zamiast maseczek :)  

ŻYCZLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH I DUŻO WIĘCEJ UŚMIECHU NA TWARZACH! 

Tomek Lenart 

Kontakt

tel: +48 501 198 630
mail: info@margaretteacher.com

Obserwuj nas

© 2017 Margaret Teacher. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search

facebook_page_plugin