Z cyklu: trener Tomek motywuje

206607631 872299900380809 6994000535148177331 n

 

 

    Za oknami piękna pogoda, żar leje się z nieba, a niestety większość z nas musi obejść się smakiem jeśli chodzi o prezentacje swojej formy w skąpych strojach.

    Pracując jako trener personalny na codzień obcuje z dosyć sporą grupą ludzi spotkanymi w swoim miejscu pracy. Poprzez przerwę spowodowaną zamknięciem siłowni, zauważyłem przerażającą przypadłość łapania zbędnych kilogramów przez większość z ludzi.

    Dlaczego o tym pisze? Pragnę przez to podkreślić bardzo wyraźnie, że forma jaką prezentujemy w momencie kiedy trenujemy regularnie, jest formą i tak zdecydowanie oraz diametralnie różniącą się od tej, która ma miejsce właśnie po rożnego rodzaju przerwach.

    Niby oczywiste, a jednak i tak bardzo często poddajemy się i rezygnujemy z treningów, tłumacząc to niezbyt zadowalającymi rezultatami!

    Okazuje się, że fatalny rezultat osiągamy dopiero wtedy, kiedy odpuszczamy całkowicie jakąkolwiek aktywność fizyczną! Musimy zdawać sobie sprawę, że nawet najmniejsza oraz najlżejsza forma treningu, wykonywana REGULARNIE , jest niepoliczalną inwestycją w siebie.

    Wygląd zewnętrzny, to jedna z ważnych składowych naszej kondycji psychicznej, a co za tym idzie naszej pewności siebie czy też zdecydowanie lepszego humoru, będącym konsekwencją wytwarzania się endorfin w naszym organizmie. Nie każdy z nas ma uwarunkowania genetyczne predysponujące nas do startowania w zawodach, ale musimy zdawać sobie sprawę, że poprzez REGULARNY trening, dajemy naszemu organizmowi same plusy, a rezygnując z tej formy ,, relaksu" narażamy nas nie tylko na coraz to gorszy wygląd, ale przede wszystkim na beznadziejne samopoczucie i niską samoocenę!

    Czy jak już jesteś regularnie trenującą osobą, to warto poddawać się i rezygnować z tego co daje same plusy?

    Udanego powrotu do treningu??

 

 

 

Kontakt

tel: +48 501 198 630
mail: info@margaretteacher.com

Obserwuj nas

© 2017 Margaret Teacher. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search

facebook_page_plugin