TO NIE TYLKO BLOG, TO NASZA HISTORIA

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ? TRENINGI PERSONALNE, UKŁADANIE PLANÓW ŻYWIENIOWYCH, SUPLEMENTACJA, PRZYGOTOWANIEM MOTORYCZNYM, UKŁADANIE INDYWIDUALNYCH PLANÓW TRENINGOWYCH, PROWADZENIE SZKOLEŃ TEMATYCZNYCH, PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW SPORTOWYCH, PROWADZENIE SZKOLEŃ I WYKŁADÓW TEMATYCZNYCH

8.jpg
bez-nazwy-4.jpg

MAŁGORZATA

 

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Pietrzak-Lenart. Ze sportem związana jestem od małego :) Zainteresowanie kuchnią oraz dietetyką towarzyszyło mi od zawsze.

Jestem fitness managerem, dietetykiem i dietoterapeutą , instruktorem  fitness oraz przede wszystkim trenerem personalnym. Pracę w branży fitness rozpoczęłam już w 2005r.

Moim największym sukcesem sportowym jest Vice Mistrzstwo  Polski w Bikini Fitness w 2015 roku.

Ukończyłam studia z zakresu bioinżynierii oraz wychowania fizycznego, a także liczne szkolenia, których zliczyć nie potrafię :) 

Od wielu lat pracuje z ludźmi, prowadząc ich dietetycznie i treningowo, a moim największym osiągnięciem są ich pozytywne metamorfozy.

Moje motto: ,, sukces tkwi w regularności ‘’ 

TOMEK


Hej!

Nazywam się Tomek Lenart . Ze sportem związany jestem od dziecka kiedy to w wieku 6/7 lat tata zaprowadził mnie na pierwszy trening piłkarski do drużyny prowadzonej przez Mariusza Żyszkiewicza. Drużyna ta nosiła nazwę Sygnał Lublin.

Moja przygoda z piłką trwała 20 lat a w tym czasie dzięki występom w drużynach z miast takich jak: Gdańsk, Kołobrzeg , Chojnice , Lublin czy Świdnik udało mi się zjechać Polskę praktycznie wzdłuż i wszerz . Najwyższą klasą rozgrywkową w jakiej miałem przyjemność występować były rozgrywki pierwszej ligi z drużyną Motoru Lublin. Przygodę z piłką zakończyłem występując w trzecioligowej Avii Świdnik meczem z Lublinianka Lublin. Za największy sukces uważam Vice Mistrzostwo Polski Juniorów zdobyte w barwach SMS-u Gdańsk. Przygodę z piłką zakończyłem w wieku 27 lat łącząc jednocześnie zawód trenera personalnego oraz zawodnika w/w Avii Świdnik. Natłok pracy oraz ciągłe szkolenia postawiły mnie przed trudną decyzją której nie żałuje w żadnym wypadku ponieważ postawiłem na rozwój trenerski !

Jako trener pracuje już 5 lat a w tym czasie udało mi się ukończyć około 40 a może nawet więcej certyfikowanych szkoleń z zakresu: Dietetyki i Suplementacji, Treningu siłowego, przygotowania motorycznego, treningu wad postawy oraz wielu innych ! Praca z podopiecznymi oraz ciągły rozwój doprowadziły do tego, iż obecnie jestem również jednym z wykładowców stowarzyszenia Sylwetka.org.

Jako trener pracuje z podopiecznymi na wielu płaszczyznach m.in. Dietetycznej, Sylwetkowej, Motorycznej itd.  Współpracuje obecnie z wieloma piłkarzami występującymi na różnych szczeblach rozgrywkowych a za największy sukces którym mogę się pochwalić uważam przygotowanie motoryczne występującego obecnie w drużynie obecnego Mistrza Anglii Leicester City ( U-18)  Jakuba Stolarczyka .

Jako swój osobisty sukcesik mogę również uznać start w zawodach kulturystycznych w roku 2016 (Mistrzostwa Śląska oraz Mistrzostwa Polski w Kielcach). Na scenie nie odniosłem żadnego sukcesu ale jak na zupełnego debiutanta forma którą zaprezentowałem na scenie oraz sam okres przygotowawczy który trwał około 9 miesięcy i wyrzeczenia z tym związane mogę śmiało zapisać na liście swoich SUKCESÓW!

bez-nazwy-55555.jpg

Kontakt

tel: +48 501 198 630
mail: info@margaretteacher.com

Obserwuj nas

© 2017 Margaret Teacher. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search

facebook_page_plugin